SMAJ33CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ33CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C779047
Package
SMA
Description
-55℃~+175℃ 1uA 33V 36.7V 53.3V 7.5A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS