SMAJ14A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ14A-TP
JLCPCB Part #
C779044
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.6V 17.2A 1uA 23.2V 400W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS