MCAC30N06Y-TP
MFR.Part #
MCAC30N06Y-TP
JLCPCB Part #
C778958
Package
DFN-8(5.7x5.1)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.552nF 1.5V 133pF 16mΩ@10V 30A 30W 48nC@10V 60V DFN-8(5.7x5.1) MOSFETs ROHS