MMD-12EZ-4R7M-V1-RU
MFR.Part #
MMD-12EZ-4R7M-V1-RU
JLCPCB Part #
C7303420
Package
SMD,13.2x12.9mm
Description
12A 15mΩ 27A 4.7uH ±20% SMD,13.2x12.9mm Power Inductors ROHS