MMD-04BZ-2R2M-V1-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MMD-04BZ-2R2M-V1-RU
JLCPCB Part #
C7303409
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.2uH 2.85A 6A 90mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS