J1511CP120VAC1.2D
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J1511CP120VAC1.2D
JLCPCB Part #
C7291278
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 120V 20A 25ms 25ms 300V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS