RC0402F181CS
MFR.Part #
RC0402F181CS
JLCPCB Part #
C7274015
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS