MND-07CZI3R3M-XB-RU
MFR.Part #
MND-07CZI3R3M-XB-RU
JLCPCB Part #
C7231417
Package
SMD,7.5x7.2mm
Description
10A 21.45mΩ 3.3uH ±20% SMD,7.5x7.2mm Power Inductors ROHS