MMD-06EZ-6R8M-V1-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MMD-06EZ-6R8M-V1-RU
JLCPCB Part #
C7230566
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
44.6mΩ 5.5A 5.5A 6.8uH ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS