CMR04E820GODP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR04E820GODP
Description
-55℃~+125℃ 500V 8.9mm 82pF 9.4mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS