CA45B016K225TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA45B016K225TA
JLCPCB Part #
C7228014
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 2.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS