J1512CF240VAC1.2D
MFR.Part #
J1512CF240VAC1.2D
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 240V 25ms 25ms 300V@AC AgCdO - Power Relays ROHS