J114AF1CHS48VDC.53
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J114AF1CHS48VDC.53
JLCPCB Part #
C7211906
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10ms 110V@DC、380V@AC 16A 20ms 48V AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS