ABM11W-24.0000MHZ-7-D1X-T3
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABM11W-24.0000MHZ-7-D1X-T3
JLCPCB Part #
C7208535
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 24MHz 50Ω 7pF ±10ppm ±20ppm SMD Crystals ROHS