A-TB508-T205SB
MFR.Part #
A-TB508-T205SB
JLCPCB Part #
C7207577
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 10A 300V 5 5.08mm 5P Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS