G7L-2A-TJ AC100/120 BY OMI
MFR.Part #
G7L-2A-TJ AC100/120 BY OMI
Description
-25℃~+60℃ 120V 250V@AC 25A 30ms 30ms Silver Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS