69CNQ150
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
69CNQ150
Description
1 Pair Common Cathode 1.5mA@150V 150V 30A 870mV@30A - Schottky Diodes ROHS