472MKP275KC
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
472MKP275KC
JLCPCB Part #
C7185654
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 4.7nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS