381LX562M035K012
MFR.Part #
381LX562M035K012
JLCPCB Part #
C7181290
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.8A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 5600uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS