381LX183M025J052
MFR.Part #
381LX183M025J052
JLCPCB Part #
C7181281
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18000uF 25V 25mm 3.9A@120Hz 3000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS