380LX562M035J012
MFR.Part #
380LX562M035J012
JLCPCB Part #
C7181257
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 25mm 3.4A@120Hz 3000hrs@85℃ 35V 5600uF 83mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS