380LQ821M315A042
MFR.Part #
380LQ821M315A042
JLCPCB Part #
C7181245
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 243mΩ@120Hz 3.25A@120Hz 315V 35mm 42mm 820uF ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS