301CNQ035
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
301CNQ035
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 10mA@35V 150A 3.84kA 35V 690mV@150A - Schottky Diodes ROHS