180NQ035-1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
180NQ035-1
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15mA@35V 180A 3.48kA 35V 600mV@180A - Schottky Diodes ROHS