171223K400D-F
MFR.Part #
171223K400D-F
JLCPCB Part #
C7165019
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、400V 22nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS