BZX84B18HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX84B18HE3-TP
JLCPCB Part #
C7093827
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 100nA@12.6V 17.64V~18.36V 18V 225Ω 350mW 45Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS