SK3150B-LTP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SK3150B-LTP
JLCPCB Part #
C7080651
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 150V 3A 80A 860mV@3A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS