MBR20150FCT
Extended
Manufacturer
HT(Shenzhen Jinyu Semicon)
MFR.Part #
MBR20150FCT
JLCPCB Part #
C746225
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@150V 150V 200A 20A 900mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS