MBR10200CT
Extended
Manufacturer
HT(Shenzhen Jinyu Semicon)
MFR.Part #
MBR10200CT
JLCPCB Part #
C746219
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@200V 144A 200V 950mV@5A TO-220 Schottky Diodes ROHS