A-TB508-T216SB
MFR.Part #
A-TB508-T216SB
JLCPCB Part #
C7058304
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 10A 16 16P 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS