81CNQ035
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
81CNQ035
Description
1 Pair Common Cathode 35V 40A 5mA@35V 740mV@40A - Schottky Diodes ROHS