REC7.5-2409DRW/H3/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-2409DRW/H3/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C7044064
Package
DIP,32x20.3mm
Description
18V~36V 2 3kV 417mA 7.5W 84% 9V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS