REC7.5-2409DRW/H1/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-2409DRW/H1/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6265817
Package
DIP,32x20.3mm
Description
18V~36V 1kV 2 417mA 7.5W 84% 9V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS