60CNQ035SM
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
60CNQ035SM
Description
1 Pair Common Cathode 30A 35V 5mA@35V 640mV@30A - Schottky Diodes ROHS