5KP14CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP14CA-TP
JLCPCB Part #
C7027128
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 14V 15.6V 215A 23.2V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS