PCT22/6BM
MFR.Part #
PCT22/6BM
JLCPCB Part #
C7024568
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 22uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS