501JAA24M0000BAG
Extended
Manufacturer
SKYWORKS/SILICON LABS
MFR.Part #
501JAA24M0000BAG
JLCPCB Part #
C7021211
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 24MHz 3.3V 4.9mA LVCMOS ±50ppm SMD Programmable Oscillators ROHS