474MKP275KA
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
474MKP275KA
JLCPCB Part #
C7020384
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS