381LQ681M250K022
MFR.Part #
381LQ681M250K022
JLCPCB Part #
C7013550
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 244mΩ@120Hz 250V 30mm 32mm 680uF ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS