380LX102M200J452
MFR.Part #
380LX102M200J452
JLCPCB Part #
C7013521
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 200V 25mm 3.25A@120Hz 3000hrs@85℃ 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS