SM8S33CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM8S33CA-TP
JLCPCB Part #
C7011678
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 124A@10/1000us 33V 36.7V 53.3V 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS