SLPX331M220C1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX331M220C1P3
JLCPCB Part #
C7011417
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.59A@120Hz 10mm 220V 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 330uF 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS