224MPR630K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
224MPR630K
JLCPCB Part #
C6991827
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 250V、630V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS