MMD-06CZ-2R2M-V1-RU
MFR.Part #
MMD-06CZ-2R2M-V1-RU
JLCPCB Part #
C6990885
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
14A 2.2uH 20mΩ 8A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS