RRM004A24V
Extended
Manufacturer
Carlo Gavazzi Computing Solutions
MFR.Part #
RRM004A24V
JLCPCB Part #
C6987800
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 20ms 20ms 24V 30V@DC、250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 5A AgSnO2 SOCKETABLE Power Relays ROHS