J114AF2CS24VDC.53
MFR.Part #
J114AF2CS24VDC.53
JLCPCB Part #
C6969169
Description
-55℃~+105℃ 10ms 110V@DC、380V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 24V 8A AgSnO2 插件 Power Relays ROHS