J114AF2CS12VDC.53
MFR.Part #
J114AF2CS12VDC.53
JLCPCB Part #
C6969167
Description
-55℃~+105℃ 10ms 110V@DC、380V@AC 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 8A AgSnO2 插件 Power Relays ROHS