PCT68/6BM
MFR.Part #
PCT68/6BM
JLCPCB Part #
C6949380
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 900mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS