PCT33/25DK
MFR.Part #
PCT33/25DK
JLCPCB Part #
C6949351
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 33uF 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS