PCT3.3/35CM
MFR.Part #
PCT3.3/35CM
JLCPCB Part #
C6949340
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 3.3uF 35V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS